تاریخ:۱۳۹۴/۱۲/۲۲

همایش برندینگ شهری-گردشگری و پروژه های محرک با حضور استاندار استان مرکزی در ساوه برگزار شد.

همایش برندینگ شهری-گردشگری و پروژه های محرک با حضور استاندار استان مرکزی در ساوه برگزار شد.

 زمانی قمی استاندار مرکزی در نخستین همایش برندینگ شهری، گردشگری وپروژه های محرک توسعه که با حضور مسئولین استانی در ساوه برگزار شد، بر ظرفیت بالای شهرستان ساوه برای تبدیل شدن به پایلوتی برای اجرای ایده های نو تاکید کرد.

استاندار مرکزی اظهار کرد: تاریخ پر فراز و نشیب ایران پر از نمادهای بزرگ و ارزشمندی است که شهرستان ساوه با بهره گیری از تمدن، فرهنگ، صنعت و کشاورزی به عنوان یکی از برندهای شاخص ایران مطرح است.

زمانی قمی بیان کرد: صاحبان اندیشه و تفکر خلاق باید به تولید برندهایی نودر عرصه های مختلف این کشور برای نسل های آینده اهتمام بورزند.وی ادامه داد: برند سازی مدیریت شهری امروز به عنوان یکی از کارآمدترین رویکردهای توسعه در دولتها مورد تاکید قرار گرفته که روند شتاب بخشی در توسعه متوازن را نیز تسهیل می کند.

استاندار مرکزی تصریح کرد: کشور در آستانه تحولی نو و با رویکردی متفاوت پذیرای سرمایه گذاری های داخلی و خارجی که توسعه و تثبیت برندینگ می تواند عاملی برای افزایش میزان سرمایه گذاری ها باشد.

نگاه جامعه جهانی در دوران پساتحریم و توافق برجام نسبت به جایگاه ایران تغییر یافته است.وی ادامه داد: استقرار و ایجاد بسترهای برندینگ در کشور تا قبل از برجام نمود واقعی نداشت به طوری که با اجرای برجام سیر تحولات اقتصادی و رغبت مشارکت کشورهای مختلف برای سرمایه گذاری در ایران دو چندان شده است.

ادامه مطلب

(تعداد بازدید : 410)
نظرات:
هنوز نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفر باشید.